Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz ve Ziyaretçilerimiz,

20 yıla yakın süre içerisinde, sektörde, otomobil yedek parça üzerine edindiğimiz deneyimimizi, son iki yıl içerisinde e-ticaret alanına da yansıtmış bulunmaktayız. Bu süre zarfında şu an ziyaret ettiğiniz siteyi oluşturmak için çok çalıştık, emek verdik ve yatırım yaptık.

Bu çalışmanın sonucu olarak, bine yakın firmanın ürünlerini içeren ve Türkiye’de ürün sayısı ile açık ara bizi lider yapan ürün çeşitliliğimizi, müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda gün geçtikçe daha da fazla geliştirerek, aranılan her otomobil parçasının bulunacağı bir kaynak haline gelmeyi hedefliyoruz.

Fiyat politikamız ve ödeme seçeneklerimiz, tek taraflı kazanç amacı ile değil kazan-kazan üzerine kurulu olarak, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürünlere, uygun fiyata sahip olmaları adına tekrar tekrar gözden geçirilmiştir.

Ürünlerimizin büyük kısmı, sipariş temin sürelerini kısaltabilmek adına, beraberinde maliyetler getirse de, aynı gün içerisinde kargoya verilmek üzere stoklarımızda tutulmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin her yerine çok kısa sürede ürün gönderebilmek adına İstanbul ve Ankara’da operasyon merkezleri kurulmuştur.

Müşterimizin soru ve istekleri adına konumlandırdığımız whatsapp bilgi hattı ve müşteri destek hattı ile satış esnası ve sonrasında kendilerine gerekli desteği verme arzusu içerisindeyiz.

Sitemiz bünyesinde oluşturduğumuz çok sayıda filtre yapısı ile sizlerin aracınıza uygun aradığınız ürünü rahatlıkla bulmanızı sağlamak ve yanı sıra satın almadan önce alternatifleri ile beraber değerlendirmenizi istedik. Bununla kalmayıp, “Uyumlu Araçlar Tablosu”, “Eşdeğer Ürünler Listesi”, ürünler ilgili çok detaylı “Teknik Bilgi” ve model tarihleri ile düzenlenmiş “Ürün  Başlık” bilgileri ile bu hedefimizi desteklemeye çalıştık.

E-ticaret sitemiz bünyesinde müşterilerimiz lehine sağlamaya çalıştığımız tüm bu avantajların yanı sıra, “Kampanyalar”, “Haftanın Ürünleri”, “Fırsat Ürünleri”, “Sadık Üyelik”, çeşitli hediyeler ve alışılmamış sürprizler ile müşterilerimize ilave fayda sağlamak adına da sizlerle sürekli irtibat halinde olacağız.

Bu kapsamda, alanında uzman bir ekip ile müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin arkasında olmanın sorumluluğu, karşılıklı güven anlayışı ve kazan-kazan düşünceleri ile beraber gelecek hedeflerimize birlikte yürüyeceğimizi umut ediyoruz.

Saygılarımızla,

BTB Otomotiv

Oto Parça Seç