Kargo ve Teslimat

Ürün kargolama - müşteriye teslimat ve satış sonrası memnuniyet

Sipariş ettiğiniz ürünlerin, en kısa sürede sevkiyata hazır edilmesi adına üst seviye çaba göstermek hedefimizdir. Ürünlerin tarafınıza ulaştırılma süresi bizlerin başarı kriterlerinden biridir. Bu amaçla, çok geniş ürün portfoyümüzden, stokta olmayan ürünlerin tedariği adına zaman kazanmak için gerekirse gelmesini beklemeden kendimizin gidip alması prensibimizdir.

Hazırlanan ürünleriniz gün içerisinde ikiden fazla partide farklı kargolara teslim edilir. Teslimatlar hafta içi kargo firmalarının açılış saati ile başlar kapanış saati ile tamamlanır. Kargoya ürün verme uygulamamız, cumartesi günü de kargo firmalarının çalışma saatleri boyunca geçerlidir.

Amacımız kesinlikle kargo maliyetleri üzerinden kar etmek değildir. Toplu sözleşmeler gereği kargo firmalarından aldığımız avantajları müşterilerimizin lehinde kullanırız.

Görevimiz bununla da kalmaz, kargoya ürün verme sonrası süreçlerde de, kargo firmasının üzerine düşeni yapması adına her türlü takibi ve tetikleyicilik rolünü üstleniriz. Ürün elinize ulaştığında ilk hedefimiz tamamlanmıştır.

Sonraki süreçte ise üründen memnuniyetinizi ölçmek adına sizlere ulaşarak memnuniyet anketleri yapar ve olası problemleri çözmek adına çaba gösteririz. Satış sonrası hizmete önem verir ve uygularız, bu da teslimat başlığında ikinci hedefimizdir.

Oto Parça Seç