Alternatör Gergi Rulmanı

Alternatör Gergi Rulmanı Araç Yedek Parçaları

Alternatör Gergi Rulmanı
Gergi rulmanı, triger kayışını hatta bazı motorlarda triger zincirini veya motorun genellikle ön tarafında bulunan kayışları (alternatör, su pompası, klima kompresörü, hidrolik direksiyon pompası) germek için kullanılan rulmandır.

Toplam Sayfa 413


ALTERNATÖR GERGİ RULMANI

 

Alternatör gergi rulmanı, motorun ön tarafında bulunan kayışları, triger kayışlarını, triger zincirlerini germek için kullanılan rulmandır. Alternatör, su pompası, klima kompresörü, hidrolik direksiyon pompası gibi parçalarda da kullanılır.

 

Alternatör gergi rulmanı ne işe yarar?

İçten yanmalı motorlar için çalışma esnasında kayışların gergin kalması önemli bir husustur. Bu bağlamda alternatör gergi rulmanı kayışların gergin kalmasını sağlayarak motorların stabil bir şekilde çalıştırırlar. Motorun stabilizasyonunu sağlayan önemli bir parçadır. Alternatör gergi rulmanı, motorun çalışma performansını doğrudan etkileyen parçalardan bir tanesidir.

 

Alternatör gergi rulmanı alırken dikkat edilmesi gereken hususlar

· Üretici firmanın markası

· Fiyat karşılaştırması

· Aracınızın markasına ve modeline uygunluğu

· Bütçenize uygunluğu

 

Alternatör gergi rulmanı fiyatları

Alternatör gergi rulmanı fiyat konusunda diğer tüm sektörlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün çeşidine göre ve satıcısına göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Buradaki önemli husus hem kaliteli malzemeden yapılmış gergi rulmanı yardımcı malzemeleri bulmak hem de alternatör rulmanı fiyatı konusunda uygun ekonomik gergi rulmanı fiyat grubuna ulaşabilmektir. Tüm alternatör gergi rulmanı markalarını bulabileceğiniz ve bulduğunuz bu gergi rulmanı parçalarını en iyi ve en uygun fiyatlarla karşılaştırabileceğiniz en iyi nokta otopracasec.com dur.

 

Hemen alternatör gergi rulmanı satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. Her çeşit alternatör gergi rulmanı ile ilgili kampanyalara otoparcase.com’ dan ulaşabilirsiniz. Gergi rulmanı ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitedir. çeşitli markalara ait gergi rulmanları olan, alternetör gergi bilyası berlingo, partner alternatör gergi rulmanı, clio alternatör gergi rulmanı, c5 alternatör gergi rulmanı, alternatör gergi rulmanı citroen c5, reno kango alternatör gergi rulmanı, peugeot 206 alternatör gergi rulmanı, Peugeot 307 alternatör gergi rulmanı gibi parçaları otoparcasec.com’ da diğer sitelerden daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz ve güvenle kullanabilirsiniz. Binlerce oto yedek parçayı aynı anda aynı noktada en uygun fiyatlara ve en kaliteli ürünlere ulaşabilmek günümüz dünyası için çok önemli bir avantajdır. Bu avantajı etkin bir biçimde kullanabileceğiniz tek adres otoparcasec.com’ dur.

 

Alternatör gergi rulmanı değişimi nasıl yapılır?

Alternatör gergi rulmanı değişimi yetkili servislerce yapılması gerekmektedir. Alternatör gergi rulmanı arızası durumunda parçaların uzman kişiler tarafından değiştirilmesi gereklidir. Uzman olmayan kişiler dışında ya da yetkili servisler dışında kimse gergi rulmanı değiştirmemelidir. Aracın sistemine bağlı olan bu parçanın yanlış değişimi araç ve sürücüsü için büyük sorunlara yol açabilir ve insan hayatına zarar gelebilir. 

Oto Parça Seç