Amortisör Takozu

Amortisör Takozu Araç Yedek Parçaları

Amortisör Takozu
Amortisör takozu, amortisör üzerinde bulunan bir parçadır ve en çok meydana gelen arıza parçalarından biridir. Genel anlamda ses sorunları çıkararak kendini belli eden amortisör takozu arızası, çoğu sürücü tarafından önemsenmeyerek araç kullanılmaktadır. Amortisör takozu arızalandığında ses sorunları da kendini göstermeye başlamaktadır.

Toplam Sayfa 150


Araç Amortisör Takozu

Araç Amortisör Takozu, amortisörü aracın şasisine ileten parçadır. Bir diğer ismi de süspansiyon takozu olan amortisör takozu sayesinde araç engebeli yollarda ilerlerken daha az sarsıntı hissedilir ve darbelerden korunmuş olunur. Küçük bir parça olan bu takoz sayesinde büyük ve önemli bir işlev yerine getirilmektedir. Araç kazalarının önlenmesi, motorun zarar görmemesi, aracın uzun ömürlü olması, konforlu ve güvenli yolculuk için amortisör takozunun düzenli değişimi şarttır.

Web sitemizde yer alan zengin ürün yelpazemizden amortisör takozu çeşitlerini inceleyebilir, ürün özelliklerini ve yorumlarını okuyabilirsiniz.

Araç Amortisör Takozu Fiyatları

Araç amortisör takozu fiyatları, web sitemizde en cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla sizlere sunulmuştur. Süspansiyon amortisör takozu ürünlerimizi toptan veya adetli olarak alabilirsiniz. Kredi kartınızla peşin ya da taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Tüm banka kartlarıyla anlaşmamız mevcuttur. Dünyanın her yerine satış ve kargolama hizmetimiz bulunmaktadır. Otoparcasec.com ailesi olarak yıllardır edindiğimiz sektörel deneyim ve üstün hizmet anlayışımızla en kaliteli marka ve ürünleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Araç Vulkollan Amortisör Takozu Nereden Alınabilir?

Araç vulkollan amortisör takozu, tüm çeşitleri ile orjinal ve yan sanayi seçenekleri kapsamında web sitemizde sizlere sunulmuştur. Otoparcasec.com ayrıcalığıyla gözenekli olarak sahip olacağınız bu ürün, kalite, fiyat ve hızlı teslimat avantajıyla sizlere ulaştırılacaktır. Web sitemiz ve online telefon danışma hattımız 7 gün 24 saat açıktır. Müşteri danışmanlarımızdan tüm ürünlerimiz ve ödeme koşullarıyla ilgili satış öncesi ve sonrasında detaylı desteği alabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Ön ve Arka Amortisör Takozu Değişimi Nasıl Yapılır?

Ön ve arka amortisör takozu değişimi, uzman kişiler tarafından veya yetkili servisler aracılığı ile gerçekleştirilmesi gereken bir araç bakım hizmetidir. Amortisör takoz arızası, aracın engebeli yollarda ses çıkarması, direksiyondan gelen sesler, aracın dönüş yaptığı sırada gelen tıkırtılar, ani gaza ve frene basma durumlarında gelen sesler vasıtasıyla anlaşılmaktadır.

Böyle durumlarda yetkili servis tarafından aracın arka amortisör takozu ve ön amortisör takozu kontrol edilir. Arızanın nereden kaynaklandığı tespit edilince aşınan parçanın değişimi yapılır. Gereken durumlarda amortisör ara yatak takozu da incelenerek değişim ve arıza giderimi sağlanmaktadır.

Otoparcasec.com satış sitemizde bulunan amortisör takoz kiti, amortisör ara yatak takozu, ön amortisör takozu, arka amortisör takozu çeşitlerimiz her daim satın alınıp hızlı teslimat yöntemiyle adresinize ulaştırılmaktadır.
Oto Parça Seç