Arka Amortisör

Arka Amortisör Araç Yedek Parçaları

Arka Amortisör
Amortisör, aracın süspansiyon parçalarından birisidir. Genelde amortisör araçta sarsılmaları önleyen ve konforu artıran bir parça olarak düşünülür. Fakat süspansiyon sistemi yol üzerinde oluşan bozukluklardan kaynaklanan oluşabilecek sertlikleri emen ve aracın yükünü taşıyan ana unsurdur.

Toplam Sayfa 160

Araba Amortisörleri

Araba Amortisörleri, motorlu araçlarda engebelerden dolayı oluşacak sarsıntıların etkilerini gidermeyi amaçlayan yağ pompalarıdır. Amortisör bakımının düzenli aralıklarla yapılması gerekir. Konforlu bir yolculuk ve araç içindekilerin güvenliği için önemli olan amortisörler her araçta ön ve arkada 2’şer adet olarak kullanılmaktadır.

Otoparcasec.com olarak her model aracınız için amortisör çeşitleriyle hizmetinizdeyiz. Tamamı garantili olan ürünlerimiz sayesinde firmamızdan en kaliteli hizmeti en bol çeşitle alma ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.

Araç Arka ve Ön Amortisör Fiyatları

Araç arka amortisör fiyatları ve ön amortisör fiyatları, sektördeki en uygun amortisör fiyatları ile otoparcasec.com web sitemizde yer almaktadır. Oto arka ve ön amortisör fiyatları, yıl boyu yaptığımız kampanya ve müşterilerimize sunduğumuz ödeme kolaylıkları sayesinde oldukça hesaplı olmaktadır. Yıllardır edindiğimiz deneyim ve güvenilirlik sayesinde müşteri sayımız yurtiçi ve yurtdışında gittikçe çoğalmakta ve sektörde lider olma ayrıcalığını sürdürmekteyiz.

Web sitemizde 7/24 sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla en acil parça ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde adresinize teslim etmekteyiz.

Oto Amortisör Markaları Nelerdir? Hangi Modeller Tercih Edilmelidir?

Araç amortisör modelleri, gazlı arka amortisör, gazlı ön amortisör, yağlı arka amortisör ve yağlı ön amortisör olarak farklı çeşitlere ayrılırlar. Gazlı amortisörler; Ön ve arka amortisör olarak kullanılabilir. Ayrıca, ağır yük taşıyan araçlarda kullanımı daha uygundur. Yağlı amortisörler ise; yol tutuşuna öncelik verilen seri araçlarda kullanılır.

• Arka amortisör yağlı kullanımı konforlu ve lüks araç kategorisinde tercih edilirken, arka amortisör gazlı kullanımı ise uzun yol kat eden, iş amaçlı, büyük araçlarda tercih edilmektedir.
Arka amortisör ve ön amortisörlerin tüm çeşitleri online satış sitemizde mevcuttur. 7 gün 24 saat çalışan müşteri danışmanlarımızdan ürün ayrıntıları hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Araba Amortisör Değişimi Nasıl Yapılır?

Araba amortisör değişimi, oldukça profesyonel kişilerce ve firmalar bünyesinde yapılması gereken bir işlemdir. Araç amortisör değişiminin gerekmesi için amortisörün arızalanması veya bir zarar görmesi gerekir. Araç arka amortisör ve araç ön amortisörlerinin arızalanması şu belirtilerden anlaşılmaktadır:

Aracınızın en ufak tümsekte ya da engebede yaylanması, aracın tümseklerden geçerken ses çıkartması, aracın sertleşerek engebeli arazide sekerek gitmesi, aracın yol tutuşunun zayıflayarak savrulması. Bu belirtiler görüldüğünde teknik servise giderek amortisörlerin kontrol edilmesi ve gereken parçaların değişimi gerekmektedir. Arızalı bir amortisörle yolculuk yapmak gerek aracın ömrü gerekse yolcuların sağlığı açısından son derece risklidir. Arızalanmış bir amortisörün tamir edilmesi mümkün değildir. Parçanın mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir.

Oto Parça Seç