Debriyaj Merkezi

Debriyaj Merkezi Araç Yedek Parçaları

Debriyaj Merkezi
Debriyaj üst merkezinin görevi, hidrolik sıvının hareketi ile debriyaj pedalının hareket etmesini sağlamaktır.

Toplam Sayfa 156


Debriyaj Merkezi

Debriyaj üst merkezi, motorla vites arasındaki ana iletim parçasıdır. Araçta yaşanan debriyaj üst merkezi arızaları giderilmezse aracın motorunun zarar görmesine ve aracın kullanılamamasına yol açmaktadır. Otoparcasec.com’un üst ve alt debriyaj merkezi parçalarını aracınızın marka ve modeline uygun olarak satın alabilirsiniz.

Debriyaj üst merkezi arızasının giderilmesi için arızanın debriyaj merkezinin neresinden kaynaklandığı tespit edilmeli ve parça değişimi yapılarak sorunun giderilmesi gerekmektedir.

Debriyaj merkezi, araçta 2 adettir. Bu bölümler, alt merkez ve üst merkez olarak adlandırılmıştır. Zengin parça çeşitleriyle sektörde fark yaratan otoparcasec.com sayesinde aracınızın debriyajla ilgili tüm parça ihtiyaçlarını en hesaplı ve en çabuk şekilde giderebilirsiniz.

Debriyaj Üst Merkezi ve Debriyaj Alt Merkezi Değişimi Fiyatları

Debriyaj üst merkezi değişimi fiyatları ve debriyaj alt merkezi değişimi fiyatları aracın ihtiyacını gerektirecek özellikte ürüne göre değişim göstermektedir. Otoparcasec.com firması olarak satışa sunduğumuz hangi ürün tercih edilirse edilsin sektördeki en uygun fiyatları sunmanın garantisini vermekteyiz. Tüm marka araçların debriyaj parçaları web sitemizde satışa sunulmuştur.

Günümüzde en çok tercih edilen araç debriyaj üst ve alt merkezleri şunlardır :

• Linea debriyaj üst merkezi
• Ford transit debriyaj üst merkezi
• Albea debriyaj üst merkezi
• Peugeot 301 debriyaj üst merkezi
• Ford Focus debriyaj üst merkezi
• Ford Connect debriyaj üst merkezi
• Fiorino debriyaj üst merkezi
• Megane 2 debriyaj merkezi
• Fluence debriyaj üst merkezi
• Opel Corsa c debriyaj alt merkezi
• Volkswagen Caddy debriyaj merkezi
• Bmw E36 debriyaj alt merkezi

Tüm bu ürünler cazip fiyat avantajlarıyla hizmetinizdedir. Kalite düzeyi yüksek olan ürünlerimize sunduğumuz ödeme kolaylıkları ve hızlı teslimat sayesinde çabuk ve karlı şekilde sahip olabilirsiniz.

Debriyaj Üst Merkezi Arızası; Debriyaj Üst Merkezi Arızası Nasıl Anlaşılır?

Debriyaj üst merkezi arızası, debriyaj pedalının olması gereken noktadan daha önce ve üst seviyede kavramasıdır. Balata ayarlarıyla ilgili olan bu durum, balata seviyesinin düşmesiyle daha çok kendini göstermektedir. Balatanın tamamen bitmesiyle de araç kullanılamaz duruma gelir.

Debriyaj üst merkezi bozukluğu; pedala basmayı bıraktığınızda aracın yerinden zor kalkıyor olmasıyla anlaşılmaktadır. Böyle bir durumda tüm debriyaj merkezinin değişimi gerekmektedir. Web sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz debriyaj üst merkez parça ürünlerimiz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Debriyaj Alt Merkezi Arızası; Debriyaj Alt Merkezi Arızası Nasıl Anlaşılır?

Debriyaj alt merkezi arızası, debriyaj pedalının olması gereken noktadan çok sonra ve daha geç kavramasıdır. Bu durum debriyaj hidroliği ile ilişkilidir. Hidrolik sıvısının geri kaçması böyle bir aksaklığa yol açmaktadır. Hidrolik yağı değişimi ya da aksaklığın kaynağı başka bir durumdan kaynaklanıyorsa tespit edilip ona göre çözüm sağlanması gerekmektedir. Web sitemizde debriyaj alt merkezle ilgili aradığınız tüm parça ve ürünler mevcuttur.
Oto Parça Seç