Debriyaj Rulmanı

Debriyaj Rulmanı Araç Yedek Parçaları

Debriyaj Rulmanı
Debriyaj rulmanı, vitesi değiştirmek için debriyaj pedalına bastığınız zaman, tekerlekler geçici olarak motordan ayrılır. Debriyaj rulmanı, aracı boşa çıkarmak için kullanılan basit ama önemli bir bileşendir. Rulman arızalandığında, vites değiştirmek zorlaşır.

Toplam Sayfa 193


Debriyaj Rulmanı

Debriyaj Rulmanı, vites geçişleri esnasında ara boşa çıkmaya yarayan sistem parçasıdır. Debriyaj rulmanının bir diğer ismi de debriyaj rulmanıdır. Bu işi yaratan debriyaj merkezinin önemli parçalarından olan debriyaj rulmanı olarak da bilinir. Otoparcasec.com’da Debriyaj Rulmanlarını en uygun fiyatlarla yüksek kalite seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Debriyaj Bilyası parçasında aksaklı yaşanması durumunda araçta bazı belirtiler görülmektedir. Bunlardan biri; debriyaja basıldığında duyulan sestir. Çalışma prensibi olarak rulmanların içindeki bilyaların birbirlerine yakın olmaları gerekir. Belirli aralıklarla değiştirilmesi gereken bir parçadır. Debriyaj pedalına basıldığında tekerlekler geçici süreyle motordan ayrılırlar.

Debriyaj Bilyası Fiyatı

Debriyaj rulmanı fiyatı, piyasanın aksine web sitemizde siz müşterilerimize zengin ürün çeşitliliği ile sunulmaktadır. Marka çeşitliliği, ürün özelliği ve kalite farkına göre debriyaj rulmanı fiyatı sektördeki en uygun fiyat seçeneği ve ödeme kolaylıklarıyla satış sitemizde yer almaktadır.

Debriyaj bilyasını ister tek adet ister toptan alabilirsiniz. Kredi kartı ya da havaleyle peşin olarak ya da taksit seçeneğiyle ödeyebilirsiniz. Yıllardır sektördeki deneyimimiz, üstün hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Hidrolik Debriyaj Rulmanı Neden Tercih Edilmelidir?

Hidrolik debriyaj rulmanı, yeni nesil üretilen araçlarda debriyaj merkezinde ayırma çatalı denen parçanın kullanılmaması ve onun yerine kullanılan parçadır. Hidrolik debriyaj rulmanı, sistemdeki tüm parçalara hidrolik sağlama görevini yerine getirmektedir. Zamanla oluşan aşınma ve arızalardan dolayı bu parçanın da düzenli değişimi gerekmektedir.

Web sitemizde satışa sunulan debriyaj rulmanı hidrolik çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz kullanım garantili ve yüksek kalitelidir. Ayrıca web sitemizden veya online telefon hattımızdan ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi edinmeniz daima mümkündür.,

Debriyaj Rulmanı Arızası Nasıl Anlaşılır?

Debriyaj rulmanı arızası, ilk başladığı sırada şunlar meydana gelir; Zamanla aşınmadan dolayı birbirlerinden uzaklaşan bilyalar yani debriyaj rulmanı sesi artmaya başlar. Debriyaj rulmanı sesinin yanı sıra, vites değiştirirken debriyaja basıldığında hissedilen titreşim de bir başka belirtidir. Bu titreşim debriyaj rulmanının arızalandığına dair bir işarettir. Vites değiştirirken yaşanan zorluklar da bir başka belirti olmaktadır. Böyle bir durumda da debriyaj bilyası yolda bırakır mı? sorusu sorulmaya başlanır, bu durumda da rulmanın kontrol edilmesi ve değiştirilmesi gerekir.

Otoparcasec.com sitesi olarak debriyaj rulmanı değişimi ihtiyaçlarınızda en zengin ürün yelpazesiyle sizlere hizmet sunmaktayız. Piyasada yer alan tüm marka ve çeşitlerle oluşturduğumuz satış sitemiz gerek yurtiçi gerekse yurtiçi müşterilerimizde hızlı teslimat sistemimizle memnuniyet yaratmaktadır.

Debriyaj Bilyası Zamanında Değişmezse Ne Olur?

Debriyaj bilyası değişmezse aracınız yolda kalabilir ve saatlerce müsait bir çekici beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bunun önüne geçmek istiyorsanız debriyaj bilyası değişiminizi zamanında yaptırmak zorundasınız.

Debriyaj Rulmanı ve Debriyaj Bilyası Aynı mıdır?
Debriyaj rulmanı ve debriyaj bilyası parçası aracınızda aynı işlevi görmekte ve aynı görevi üstlenmektedir. Motorun sağlıklı şekilde işlevini tamamlamasına yardımcı olan değişiminin zamanında yapılmasına dikkat edilmesi gereken bir parçadır.
Oto Parça Seç