Devirdaim ve Termostat

Devirdaim ve Termostat Araç Yedek Parçaları

Devirdaim ve Termostat
Aracınızın motorunu soğutmak için kullanılan sıvının, motor su kanallarında ve radyatör hattında dolaşımını sağlayan parçaya devirdaim denir. Termostat ise, araç içi sıcaklığı istenilen ölçüde sabit tutmaya yarayan bir kontrol mekanizmasıdır.

Toplam Sayfa 1177

DEVİRDAİM VE TERMOSTAT

 Aracınızın motorunu soğutmak için kullanılan sıvının, motor su kanallarında ve radyatör hattında dolaşımını sağlayan parçaya devirdaim denir. Termostat ise, araç içi sıcaklığı istenilen ölçüde sabit tutmaya yarayan bir kontrol mekanizmasıdır. Araçlar için önemli olan bu parçaların zaman zaman değişmesi gerekebilir. Böyle durumlarda örneğin devirdaim pompası alabilmek için güvenilir bir firma ile çalışmanız gerekir. Benzer bir durum elbette devirdaim ve termostat için de geçerlidir.

 

Devirdaim ve Termostat Modelleri

 Araçlarda herhangi bir arıza durumunda devirdaim ve termostat parçalarının yeniden orjinal olarak alınması zaruridir. Örneğin Audi devirdaim ve termostat parçasını ya da Alfa Romeo devirdaim ve termostat parçasını orjinal olarak almazsanız, pek çok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Firmamızın orjinal olarak sunduğu devirdaim ve termostat parçaları şu marka araçlar için alınabilir: BMW devirdaim ve termostat, Cherry devirdaim ve termostat, Chevrolet devirdaim ve termostat, Chrysler devirdaim ve termostat, Citroen devirdaim ve termostat, Dacia devirdaim ve termostat, Daewoo devirdaim ve termostat, Daihatsu devirdaim ve termostat, Dodge devirdaim ve termostat, Fiat devirdaim ve termostat, Ford devirdaim ve termostat, Honda devirdaim ve termostat, Hyundai devirdaim ve termostat, İnfiniti devirdaim ve termostat, İsuzu devirdaim ve termostat, İveco devirdaim ve termostat, Jaguar devirdaim ve termostat, Jeep devirdaim ve termostat, Kia devirdaim ve termostat, Lada devirdaim ve termostat, Lancia devirdaim ve termostat, Land Rover devirdaim ve termostat, Lincoln devirdaim ve termostat, Mazda devirdaim ve termostat, Mercedes devirdaim ve termostat, Mini devirdaim ve termostat, Mitsubishi devirdaim ve termostat, Nissan devirdaim ve termostat, Opel devirdaim ve termostat, Peugeot devirdaim ve termostat, Porsche devirdaim ve termostat, Proton devirdaim ve termostat, Range devirdaim ve termostat, Renault devirdaim ve termostat, Rover devirdaim ve termostat, Saab devirdaim ve termostat, Seat devirdaim ve termostat, Skoda devirdaim ve termostat, Smart devirdaim ve termostat, Ssangyong devirdaim ve termostat, Subaru devirdaim ve termostat, Suzuki devirdaim ve termostat, Tofaş devirdaim ve termostat, Toyota devirdaim ve termostat, Volkswagen devirdaim ve termostat, Volvo devirdaim ve termostat.

Oto Parça Seç