Diğer Elektrik Parçaları

Diğer Elektrik Parçaları Araç Yedek Parçaları

Diğer Elektrik Parçaları
Aracınızın içerisinde bulunan çok sayıda elektrik parçası stoklarımızda mevcuttur.

Toplam Sayfa 165


DİĞER ELEKTRİK PARÇALARI

 

Diğer elektrik parçaları, Aracınızın içerisinde küçüklü büyüklü çok sayıda elektrik parçası mevcuttur.  Bu parçalar araçların birçok fonksiyonları yerine getirmek için kullanılır. Her biri ayrı bir görevi üstlenen elektrik parçaları çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitliliklerden bazıları şunlardır, alternatör kasnağı, gaz kelebeği, vakum pompası, konvertör, rölanti ayar motoru, elektronik modül gibi parçalardır.

 

Diğer elektrik parçaları ne işe yarar?

Alternatör kasnağı, alternatör ile motor çıkışı krank mili kasnağı arasındaki bir mekanik bağlantıdır. Akünün şarj olması için alternatörün çalışmasını sağlayan yedek parçalardan bir tanesidir.

 

Gaz kelebeği, benzinli motorlar için kullanılan motora girecek hava oranının ayarlanmasında kullanılan bir parçadır.

 

Konvertör, arabaların egzozlarından çıkan zararlı gazların filtrelenmesi için kullanılır

Rölanti ayar motoru, araç rölantideyken motora giren havayı ayarlayarak aracın rölantide iken motorun devrinin sabit durmasını sağlar.

 

Vakum pompası, birçok alanda kullanılan negatif basınç oluşturmak için kullanılan vakum pompası araçlarda da kullanılmaktadır. Araç içerisinde bazı işlevlerin yerine getirilmesi için kullanılır.

 

Elektronik modül, aracın içindeki elektronik parçaların yönetilmesini ve birbirine bağlı şekilde çalışmasını sağlayan cihazdır.

 

Diğer elektrik parçalar alırken dikkat edilmesi gereken hususlar

·         Üretici firmanın markası

·         Fiyat karşılaştırması

·         Aracınızın markasına ve modeline uygunluğu

·         Bütçenize uygunluğu

 

Diğer elektrik parçaları fiyatları

Diğer elektrik parçaları konusunda diğer tüm sektörlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün çeşidine göre ve satıcısına göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Buradaki önemli husus hem kaliteli malzemeden yapılmış alternatör kasnağı, gaz kelebeği, konvertör, rölanti ayar motoru, vakum pompası, elektronik modül gibi yardımcı malzemeleri bulmak hem de diğer elektrik parçaları konusunda uygun ekonomik elektrik parçaları grubuna ulaşabilmektir. Tüm rölanti ayar motor markalarını bulabileceğiniz en iyi ve en uygun fiyatlarla karşılaştırabileceğiniz en iyi nokta otopracasec.com dur.

 

Hemen diğer elektrik parçaları satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. Her çeşit elektrik parçaları ile ilgili kampanyalara otoparcase.com’ dan ulaşabilirsiniz. Oto diğer elektrik parçaları ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitedir. alternatör kasnağı, gaz kelebeği, vakum pompası, konvertör, rölanti ayar motoru, elektronik modül gibi parçaları otoparcasec.com’ da diğer sitelerden daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz ve güvenle kullanabilirsiniz. Binlerce oto yedek parçayı aynı anda aynı noktada en uygun fiyatlara ve en kaliteli ürünlere ulaşabilmek günümüz dünyası için çok önemli bir avantajdır. Bu avantajı etkin bir biçimde kullanabileceğiniz tek adres otoparcasec.com’ dur.

 

Diğer elektrik parçaları değişimi nasıl yapılır?

Diğer elektrik parçaları (alternatör kasnağı, gaz kelebeği, vakum pompası, konvertör, rölanti ayar motoru, elektronik modül) değişimi yetkili servislerce yapılması gerekmektedir. Diğer elektrik parçaları arızası durumunda parçaların uzman kişiler tarafından değiştirilmesi gereklidir.

Oto Parça Seç