Dış Kapı Kolu

Dış Kapı Kolu Araç Yedek Parçaları

Dış Kapı Kolu
Dış kapı kolları, aracın kapılarını dıştan açmaya yarayan kollardır. Plastik görünümlü olabildikleri gibi kaplamalı (krom/renkli) da olabilirler. Yana, üste ve geriye açılan tüm kapılarda kullanılırlar. Genellikle binek araçlarda, dördü kapılarda biri bagajda olmak üzere beş adet ya da ikisi kapılarda biri bagajda olmak üzere üç adet bulunurlar.

Toplam Sayfa 83


Araba Kapı Kolu

Araba Kapı Kolu, aracınızın açılması ve kapanması için gerekli olan ve bu işlevde kullanılan parçalardan birisidir. Dış araba kapı kolları, araç içi problemlerin yanı sıra dışarıdan gelecek diğer faktörler sebebiyle de zarar görebilmektedir. Bu gibi durumlarda yedek parçalar yardımı ile araç dış kapı kolları ve araç iç kapı kolları kısa süre içerisinde tamir edilebilir ve değiştirilebilir hale gelmektedir. Otoparcasec, işte tam da bu noktada arabanızın kapı kolu ihtiyaçlarını karşılamanız için aracınızın marka ve modeline en uygun olan kapı kollarını geniş stokları kapsamında sizin için sunar.

Araba kapı kolu çeşitlerimiz; oto iç kapı kolu, araç kapı açma kolu, sağ iç kapı kolu, sol iç kapı kolu, kapı iç açma kolu, sürgülü kapı kolu olmak üzere model ve çeşit skalası çok geniştir.

Aynı zamanda aracının modelini beğenen ancak kapı kollarında değişiklik isteyen araç sahipleri de otoparcasec.com aracılığı ile firmamızdaki çeşit çeşit araba kapı kollarından satın alarak kısa sürede hayal ettiği araca sahip olabilmektedir. Uzun yıllardır sektör içerisinde profesyonel olarak yer alan firmamız orijinal ve her bütçeye uygun olarak araç kapı kollarını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını alabilirsiniz.

Araba Kapı Kolu Fiyatları

Araba kapı kolu fiyatları, lüks araçlar olarak adlandırılan ve çok yüklü miktar harcama gerektiren araçların iç de dış kapı kollarının fiyatları yüksekken diğer araç modellerinin kapı kolu çeşitleri her bütçeye uygun olarak sıralanmaktadır. Günümüzde araç sahipleri tarafından en çok tercih edilen araba kapı kolları şunlardır;

Fiat Marea araba kapı kolu 

Hyundai i20 araba kapı kolu 

Hyundai Accent araba kapı kolu

Tofaş kapı kolu

Opel Vectra kapı kolu

Volkswagen Polo kapı kolu

Renault Fluence iç kapı çekme kolu

Seat Toledo kapı iç açma kolu

Seat Cordoba kapı iç açma kolu

Toyota Corolla iç kapı tutacağı

Hyundai i20 iç kapı tutacağı

Fiat Doblo sağ sürgülü kapı açma teli

Opel Corsa c iç kapı kolu

Kia Sportage kapı kolu

Volkswagen bora kapı kolu

Alfa Romeo 156 kapı kolu

Renault Clio dış kapı kolu

Ve diğer araç kapı kolu ürünleridir.

Tüm araç kapı kolu fiyatları, aracınızın kapı kolu modellerine ve kalitesine bağlı olarak değişim göstermektedir. Firmamız her müşterimize uygunluk gösterebilecek fiyatlardaki ürünleri sizler için seçmekte ve beğeninize sunmaktadır.

Araba Kapı Kolu Değişimi: Araç İç ve Dış Kapı Kolu Ne Zaman Değiştirilir?

Araç kapı kolu değişimi, genellikle arızalanmalar sonucunda işlevinde yetersizlik görüldüğü zaman yapılmalıdır. Ancak modifiye araç severler ve aracında değişiklik yapmak isteyenlerin de sıklıkla araç kolu değiştirdikleri görülmektedir. Araç kapı kollarının değiştirilmesinde hiçbir zorluk bulunmamaktadır. Beğeninize uygunluk gösterebilecek pek çok araç kapı kolu modeli web sitemizde sizlere sunulmaktadır. Beğendiğiniz ve talep ettiğiniz oto kapı kollarını firmamız sizlere en hızlı şekilde ulaştırırken hiçbir mağduriyet yaşamamanızı da sağlamaktadır.

Oto Parça Seç