Fan Motoru

Fan Motoru Araç Yedek Parçaları

Fan Motoru
Fan motor gücüyle döndürülen fan yapraklarının yönüne göre istenilen havanın aktarılmasına yarayan sistemlerdir. Otomobillerde radyatör ve klima fanları, ön kısımda ve radyatörlerin arkasında bulunur. Termostat yardımı ile sinyal alır ve gerektiğinde devreye girmekte olup görevi yüksek ısıyı azaltmaktır.

Toplam Sayfa 68


FAN MOTORU

 

Fan motoru,  fan motoru soğutma amaçlı kullanılan bir parçadır. Motorun ısınmasına bağlı olarak devreye girer ve yükselen ısıyı azaltmak için kullanılır. Aracın ön tarafında motor bloğunun önünde bulunur. Motorun sağlıklı işleyebilmesini sağlamaktadır.

 

Fan motoru ne işe yarar?

Fan motoru sürüş esnasında kullanıma bağlı olarak motorun ısınmasını ve zarar görmesini engellemek için kullanılır. Motor ömrü için önem taşıyan bir parçadır. Sıcaklığın motor üzerinde üzerindeki zararlarından korunmak için kullanılır. Fan motoru etrafına sarılı pervaneler sayesinde dışarıdaki havayı akım oluşturarak motora doğru çekmesiyle motoru soğutma görevini sağlamaktadır.

 

Fan motoru alırken dikkat edilmesi gereken hususlar

· Üretici firmanın markası

· Fiyat karşılaştırması

· Aracınızın markasına ve modeline uygunluğu

· Bütçenize uygunluğu

 

Fan motoru fiyatları

Fan, konusunda diğer tüm sektörlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün çeşidine göre ve satıcısına göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Buradaki önemli husus hem kaliteli malzemeden yapılmış su soğutma fanı, radyatör fanı, fan motoru davlumbazı, radyatör fanı, araç fanı, oto fan, oto fan motoru, oto fan pervanesi, oto fanları, oto fanı, gibi yardımcı malzemeleri bulmak hem de fan motoru konusunda uygun ekonomik elektrik parçaları grubuna ulaşabilmektir. Tüm rölanti ayar motor markalarını bulabileceğiniz ve 12V fan motoru, 24V fan motoru gibi teknik detaylara sahip fan motorlarına da en iyi ve en uygun fiyatlarla karşılaştırabileceğiniz en iyi nokta otopracasec.com dur.

 

Hemen fan motoru satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. Her çeşit fan motoru ile ilgili kampanyalara otoparcase.com’ dan ulaşabilirsiniz. Oto fan motorları ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitedir. Radyatör motoru, fan motoru, aksiyel fan motoru, klima fan motoru, radyatör fan motoru, araç fan motoru, araç fan motoru, araba fan motoru, araba motor fanı, oto fan motoru, araba fan motoru gibi parçaları otoparcasec.com’ da diğer sitelerden daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Binlerce oto yedek parçayı aynı anda aynı noktada en uygun fiyatlara ve en kaliteli ürünlere ulaşabilmek günümüz dünyası için çok önemli bir avantajdır. Bu avantajı etkin bir biçimde kullanabileceğiniz tek adres otoparcasec.com’ dur.

                                                                              

Fan motoru değişimi nasıl yapılır?

Fan motoru değişimi yetkili servislerce yapılması gerekmektedir. Fan motoru arızası durumunda parçaların uzman kişiler tarafından değiştirilmesi gereklidir. Otomotiv parçaları gene olarak karmaşık ve teknik detaylı parçalardır bu sebepten dolayı bu parçaların arızalanması durumunda değiştirme işlemleri profesyonel kişilerce yapılması doğru olacaktır.

Oto Parça Seç