Hava Filtresi

Hava Filtresi Araç Yedek Parçaları

Hava Filtresi
Hava filtresi, motorun çalışması sırasında silindirlere alınan büyük miktarlardaki havayı süzüp, içerisindeki toz ve pisliklerini süzen filtredir. Günümüzde kağıt elemanlı hava filtreleri kullanılmaktadır. Araç performansını belirleyen önemli parçalardan biri olan hava filtresi, 5 mikronluk hassaslıkta çok küçük parçacıkları bile süzebilir. Araçlarda hava filtresi, emme manifoldu hava girişlerinde bulunur.

Toplam Sayfa 610


HAVA FİLTRESİ

 

Aracınızın Performansını Hava Filtresini değiştirerek artırın. Aracınızın marka ve modeline uygun hava filtrelerini otoparcasec.com’da keşfedin.

 

Hava filtresi, motorlu taşıtlarda yer alan ve motorun çalışmasına olanak sağlayan silindirlerin içine giren havanın süzülmesi ve dışarı atılması için kullanılan parçalardır. Açık hava filtresi ve performans filtresi, kağıt elemanlı hava filtreleri günümüzde oldukça yaygın biçimde kullanılmaktadır. Aracın performansını da etkileyen hava filtreleri 5 mikronluk hassaslık özelliği sayesinde en küçük parçaları dahil araçtan süzebilir. Bunun yanı sıra hava filtresi fiyatlarının pahalılığına ve ucuzluğuna göre performans hava filtreleri de mevcuttur. Adından da anlaşılacağı üzere araçtaki performansı olumlu etkileyecek bir özelliğe sahiptirler.

 

Aracınıza giren havanın temizlenmesi ve araç performansınızın daha yüksek seviyelere çıkması adına otoparcasec.com olarak size en iyi hava filtresi hizmetleri sunmaktayız. Aracınıza uygun ve oto hava filtresi için web sitemizi ziyaret ederek siparişinizi verebilirsiniz. Seneler süren sektördeki deneyimimiz ve müşteriler ile olan ilişkimiz ile birlikte en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz bol ürün çeşitliliğinin yanı sıra ürünlerdeki kalite ve güvenliğin yüksek seviyelerde olması için de çabalıyoruz.

 

En Ekonomik Hava Filtresi Fiyatları Burada

Hava filtresi fiyatları hava filtresinin kalitesine, kullanım alanına ve çeşitli özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Otomobil hava filtresi almak istediğinizde en uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri bulabileceğiniz otoparcasec.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu site üzerinden vereceğiniz araba hava filtresi siparişleri ile en kaliteli ve en uygun fiyata sahip olan hava filtrelerine sahip olabileceksiniz. Böylece aracınızın performansı da artacaktır.

 

Araçların Hava Filtresi Neden Bozulur?

Hava filtresi motorun daha verimli çalışmasını sağlayan silindirlerin içine kaçan havanın temizlenmesinde rol aldığı için aracın performansının artmasında önemli bir yere sahiptir. Araç hava filtresinin bozulması durumda bu performans düşerek aracın çekiş gücü oldukça azalır. Bu durumun devam etmesi durumunda da motor zorlanmaya giderek arızalar tespit edilebilir.

 

Bu noktada kaliteli hava filtrelerinin tercih edilmesi araçlar için oldukça önemlidir. Kaliteli ürün hizmeti vermekten ödün vermeyen otoparcasec.com üzerinden yapacağınız araç hava filtresi siparişleri ile araçlarınızın performansını daha da artırabilirsiniz. 

 

Hava Filtresi Kontrolü Nasıl Yapılır?

Hava filtresinin kontrolünün yapılması oldukça kolaydır. Aracınızdaki motor kaputunu açarak hava filtresi kapağı üzerinde yer alan dört mandalı açın. Daha sonrasında ise hava filtresini yerinden çıkararak kontrol etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Oto Parça Seç
Whatsapp Hattı
0530 667 37 32