Kanallı Kayış

Kanallı Kayış Araç Yedek Parçaları

Kanallı Kayış
V kayışı, fiber takviyeli elastomer matrisli malzemelerden oluşan bir makine elemanı olarak karşımıza çıkmaktadır. V kayışının ana amacı döndüren kasnaktan döndürülen kasnağa güç ve hareketi, temas yoluyla aktarmasıdır.

Toplam Sayfa 1791


KANALLI KAYIŞ

Kanallı kayış, motor gücünü su pompasına, şarj dinamosuna ve vantilatöre ileten bir oto parçadır. Kanallı kayışta arıza olması durumunda, eksantirik milinden aldığı gücü çeşitli dişliler sayesinde vantilatörlere, şarj dinamosuna ve su pompalarına iletmekte zorlanır.

Kanallı kayışlar, araçlarda yapılan hız, motor kalitesi ve diğer özelliklere göre hasar oranı yüksek olan parçalardır. Hasar oranının erkenden gözükmemesi ve daha uzun ömürlü olmaları adına kaliteli kanallı kayışlarına yönelmeniz gerekmektedir.

Araç Kanallı Kayış Değişimi Ne Zaman Yapılır?

Kanallı kayış değişim süresi otomobilin markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Kilometre olarak ise ortalama 60 bin kilometrede değişilmesi uygun görülmüştür.

Araçların modeli ve markasına göre, aynı zamanda yaptığı kilometre sayısına göre kanallı kayışların değişim süreleri farklılık gösterebilir. Ancak 60 bin kilometre ortalamasına sahip araçlarda kanallı kayışların değişilmesi önerilmektedir. Parça üzerinden gözlem yaparak da değişim yapılmasına karar verebilirsiniz. Buna göre kayıştan ses geliyorsa veya çeşitli hasarlar görüyorsanız kanallı kayışın değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

Bundan ötürü kanallı kayış alımlarınızı otoparcasec.com sitesi üzerinden gerçekleştirmenizde fayda var. Çünkü firmamız yüksek kaliteli hizmet anlayışına sahip olmakla birlikte markalı ve uygun fiyatlara sahip ürünleri ile de geniş müşteri yelpazesine sahiptir. Siz de çeşitli kanallı kayışları elde etmek adına firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kanallı Kayış Fiyatları

Kanallı kayış fiyatları, çeşitli özelliklerine ve kalitelerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak hem kaliteli hem de ucuz kanallı kayışları elde etmek için otoparcasec.com sitesine gelmeli ve siparişlerinizi eksiksiz biçimde vermelisiniz.

Firmamız yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmekte ve her zaman için müşterilerini düşünmektedir. Bu noktada vereceğiniz kararlar ile hem aracınızın güvenliğini, verimliliğini sağlayacak hem de daha sağlıklı yolculuklar gerçekleştirebileceksiniz. Siz de başta kanallı kayış olmak üzere diğer tüm ihtiyaç duyduğunuz oto parçaları için otoparcasec.com sitesini ziyaret etmelisiniz.

Kaliteli ve ucuz kanallı kayış için otoparcasec.com sitesini ziyaret etmelisiniz. Çünkü otoparcasec.com size en kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri ile birlikte oto parçaları hizmeti sunmaktadır. Firmamız tarafından elde edeceğiniz parçalar ile araçlarınızın verimi ve güvenliği artacaktır. Kaliteli kanallı kayış için siz de otoparcasec.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oto Parça Seç