Klima Radyatörü

Klima Radyatörü Araç Yedek Parçaları

Klima Radyatörü
Klima radyatörü, kompresör tarafından sıkıştırıldığında ısınan ve tamamen sıvılaşamayan soğutucunun soğutularak tamamen sıvılaştırmak için kullanılır. Klima sisteminin çalıştırılmasıyla çalışan fan veya fanlar tarafından soğuma kolaylaştırılır.

Toplam Sayfa 65


KONDANSÖR (KLİMA RADYATÖRÜ)

 

Kondansör yani klima radyatörü klima sisteminin çalışmasıyla birlikte ısınan sıvının tekrar soğutulmasını sağlayan parçadır. Klimanın sağlıklı işleyebilmesi için gerekli olan parçalardan bir tanesidir.

 

Kondansör (klima radyatörü) ne işe yarar?

Kondansör, araç içerisinde bulunan klimanın sağlıklı çalışmasını sağlayan cihazdır. Klima motorundaki ısınan klimayı soğutmak için ve klimanın sağlıklı işleyebilmesini sağlamaktadır. Klima araçlar için büyük öneme sahiptir özellikle yaz ayalarında artan sıcaklıklara bağlı olarak araç içerisinde ki sıcaklık artışı da artmakta ve sürüş konforunu zorlaştırmaktadır. Bu zorluğu yazın klimanın araç içini soğutması ile aşmak mümkündür. Kışın ise düşük sıcaklıklara karşı üşümenin önüne geçmek için kullanımı söz konusudur. Günümüz araçlarının artık çoğunda klima vardır çünkü gereklilik haline dönüşmüştür ve araç içi konforunu arttıran bir unsurdur.

 

Kondansör (klima radyatörü) alırken dikkat edilmesi gereken hususlar

· Üretici firmanın markası

· Fiyat karşılaştırması

· Aracınızın markasına ve modeline uygunluğu

· Bütçenize uygunluğu

 

Kondansör (klima radyatörü) fiyatları

Klima radyatörü fiyat konusunda diğer tüm sektörlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün çeşidine göre ve satıcısına göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Buradaki önemli husus hem kaliteli malzemeden yapılmış klima kondansörü hem de oto kondansör konusunda uygun ekonomik ucuz klima radyatörü grubuna ulaşabilmektir. Oto kondansör fiyatı, klima radyatörü fiyatı konusunda en iyi fiyat ve en kaliteli ürün satın alabileceğiniz tek adres otoparcasec.com sitesidir.

 

Hemen kondansör (klima radyatörü)  satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. Her çeşit klima radyatörü ile ilgili kampanyalara otoparcase.com’ dan ulaşabilirsiniz. kondansör ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitedir. Albea klima radyatörü, ae101 klima radyatörü, bora klima radyatörü, brava klima radyatörü, bmv klima radyatörü, broadway klima radyatörü klima radyatörü opel astra h markalarını en iyi ve en uygun fiyatlarla karşılaştırabileceğiniz en iyi nokta otopracasec.com dur. Binlerce oto yedek parçayı aynı anda aynı noktada en uygun fiyatlara ve en kaliteli ürünlere ulaşabilmek günümüz dünyası için çok önemli bir avantajdır. Bu avantajı etkin bir biçimde kullanabileceğiniz tek adres otoparcasec.com’ dur.

 

Kondansör - Klima radyatörü neden değişir?

Klima radyatörü genellikle arıza ya da kaza durumunda oluşabilecek durumlardan dolayı değiştirilmektedir. Klima radyatörü değişimi yetkili servislerce yapılması gerekmektedir. Klima radyatörü arızası durumunda parçaların uzman kişiler tarafından değiştirilmesi gereklidir. Otomotiv parçaları gene olarak karmaşık ve teknik detaylı parçalardır bu sebepten dolayı bu parçaların arızalanması durumunda değiştirme işlemleri profesyonel kişilerce yapılması doğru olacaktır.

Oto Parça Seç