Oto Ampul

Oto Ampul Araç Yedek Parçaları

Oto Ampul
Ampul, duylu ampul, oto led ampuller, çift duy ampuller, far ampulleri, torpido bölgesi için ampuller, dört mevsim far ampul setleri, çamurluk sinyal ampulleri gibi farklı oto ampul çeşitleri farklı renk seçeneklerine sahip ürünler olup aracın her türlü aydınlatmasını sağlarlar.

HEL 8GS 007 949-101
Toplam Sayfa 888


OTO AMPUL

 

Oto ampul, otomobillerin iç ve dış aydınlatmasında kullanılır. İç aydınlatma amaçlı kullanılanlar kapı açık olduğunda otomatik olarak yanar ya da istediğinizde manuel olarak açabilirsiniz. Dış aydınlatmalar için kullanılan oto ampuller uzun ve kısa farların içinde, sinyallerin içinde, fren lambalarının içinde kullanılırlar birde sis lambalarının içinde kullanılırlar. Çeşitli renklere ve özelliklere sahiptirler. Led oto ampuller ve duylu oto ampuller gibi teknik farklılıklara sahip oto ampuller vardır.

 

Oto ampul nedir?

Oto ampuller özelliklerine göre duylu oto ampul, oto led oto ampuller, çift duy oto ampuller, far oto ampulleri, torpido bölgesi için oto ampuller, dört mevsim far oto ampul setleri, çamurluk sinyal oto ampulleri, gibi sınıflandırılabilmektedir. Oto ampuller araçların standart olarak kullandıkları bazı özelliklere sahiptir. Örneğin halojen oto ampul gibi ya da led oto ampul gibi. Led xenon oto ampuller de belirli kodlarla ya da sayılarla çeşitlendirilmiştir bunlar h1,h3,h4,h7,h11,h15, 9005, 9006 gibi çoğaltılabilir.

 

Oto ampul ne işe yarar?

Arabaların birçok eylemini belirten birçok oto ampul vardır. Bunların birçoğu aydınlatma amaçlı birçoğu ise uyarıcı amaçlıdır. Örneğin araç park yaptığında yanan park oto ampulü, araç durduğunda stop oto ampulü, ya da uyarıcı görevi olan sinyal oto ampulü gibi bazı eylemler için kullanılan oto ampul çeşitleri vardır. Görüldüğü gibi oto ampul çeşitleri ve oto ampul tipleri geniş bir skalaya sahiptir.

 

Oto ampul seçimi yaparken

Oto ampul seçimi yaparken daha önceden denenmiş bilinen ve kalitesiyle kendini ispatlamış markaların tercih edilmesi önemlidir. Çünkü belirli bir kalite standardı olan markalar daha uzun ömürlülük ve sağlamlık için çok önemlidir.

 

Oto ampul alırken dikkat edilmesi gereken hususlar

·         Üretici firmanın markası

·         Fiyat karşılaştırması

·         Aracınızın markasına ve modeline uygunluğu

·         Bütçenize uygunluğu

 

Alarm fiyatları

Oto ampul fiyatları, diğer tüm sektörlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün çeşidine göre ve satıcısına göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Buradaki önemli husus hem kaliteli malzemeden yapılmış oto ampul bulmak hem de uygun oto ampul fiyatlarına ulaşabilmektir. Örneğin oto ampul fiyatı bir internet sitesinde pahalıyken otoparcasec.com’da uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

 

Hemen oto ampul satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. Sevdiğiniz oto ampul çeşitlerini ve oto ampul ile ilgili kampanyalara otoparcase.com’ dan ulaşabilirsiniz. Oto ampul fiyatı konusunda en uygun fiyat garantisi ve oto ampul seti ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitedir. Philips oto ampul gibi oto ampul markalarını bulabileceğiniz ve oto beyaz oto ampul ve oto beyaz oto ampuller, oto beyaz oto ampul çeşitleri, oto ampul tipleri, oto ampul h4, bulabileceğiniz en iyi ve en uygun fiyatları sunan oto ampul bulucu görevini üstlenmiş otoparcasec.com dan temin edebilirsiniz.

Oto Parça Seç