Oto Çakmak ve Küllük

Oto Çakmak ve Küllük Araç Yedek Parçaları

Oto Çakmak ve Küllük
Çakmak ve küllük, araçlarda sigara içilmesine yardım amaçlı kullanılan parçalardır.

Toplam Sayfa 5


OTO ÇAKMAK VE KÜLLÜK

 

Oto çakmak ve oto küllük nedir?

Oto çakmak, sürücülerin sigaralarının yakılmasını sağlayan araç elektriğine bağlı bir oto parçasıdır. İç aksamı metaldir ve dışı plastiktir. Çakmak üzerine bastırılmasıyla ısınmaya başlar ve yeterli ısıya ulaştığında otomatik olarak kendisini dışarı atar. Oto küllük ise araç içinde içilen sigaraların izmaritlerin ve küllerin atılması için yapılmış işlevsel bir parçadır. Genellikle plastikten yapılır aracın markasına ve modeline göre üzerinde farklı materyaller kullanılabilmektedir.

 

Araçlarda sigara içilmesi için tasarlanan çakmak ve küllük sigara içen sürücüler için büyük kolaylık sağlayan parçalardır. Araç içerisinde bulunan çakmak enerjisini aracın içindeki aküden alarak ısı kaynağına yani çakmak görevi görerek ateş oluşturmaya yardımcı olur. Yoğun araç kullanan ve sigara içen insanlar için en büyük ihtiyaçların başında araç çakmak ve araç küllük gelir.

 

Araç çakmak ve araç küllük fiyatları

Çakmağın üreticisine ve orijinal ürünün özelliklerine bağlı fiyat performanslarında farklılıklar vardır. Bu gibi durumlarda fiyat ve kalite performansı olarak doğru noktaya ulaşmak önemli bir konudur. Otoparcasec.com çeşitlilik ve bu çeşitliliklere ulaşma konusunda en uygun fiyatlarla birlikte, alıcıya sunabilmek için önemli bir görevi üstlenmiştir. Ürün çeşitliliği de önemlidir örneğin ışıklı çakmak gibi çeşitli özelliklere sahip birçok araç çakmağı üretilir hale gelmiştir. Bu bağlamda otoparcasec.com tüm araç çakmak fiyatlarında ve araç küllükleri ihtiyaçlarınıza uygun kaliteli ve ekonomik çakmak ihtiyacınızı karşılayacak en doğru noktadır. Kaliteli oto çakmak ve oto küllüklerini almak ve kampanyalardan faydalanmak için hemen alışverişe başlayın.

 

Oto çakmak ve oto küllük satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. Oto küllük ve oto çakmaklarıyla alakalı tüm markalara ulaşabileceğiniz kampanyalardan haberdar olabileceğiniz en doğru adres otoparcasec.com ‘ dur. Sevdiğiniz paspas ve araç çakmağı ve küllük markaları, modelleri ile ilgili kampanyalara otoparcasec.com ’dan ulaşabilirsiniz. Araba çakmağı ve araba küllüğü ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitedir.

 

Oto çakmak ve küllük değişimi nasıl yapılır?

Araç içi çakmakları doğrudan araç elektriğine bağlıdır bu bağlamda uzman olmayan kişiler tarafından sökülüp takılması çok sakıncalıdır. Alanında deneyimli kişiler tarafından ya da yetkili servis aracılığıyla montajının yapılması doğru olacaktır. Küllük değişimi içinde aynı şeyler geçerlidir. Her aracın içerisinde belirli prensipler vardır bu prensipler markalara ve modellere göre değişiklik gösterir. Tüm bu bilgiler ışığında araç çakmağı ya da küllüğü konusunda eğer bilginiz ve deneyimiminiz yoksa değiştirmeye çalışmamanız doğru olacaktır.

Oto Parça Seç