Oto Düğme

Oto Düğme Araç Yedek Parçaları

Oto Düğme
Özellikle yeni nesil araçlarda, aracınızın pek çok özelliğini oturduğunuz yerden kontrol edebileceğiniz pek çok düğme bulunur. Örneğin en sık kullanılan bagaj açma düğmesi ve ayna ayar düğmesi bunların başında gelir.

Toplam Sayfa 95

DÜĞME

 Özellikle yeni nesil araçlarda, aracınızın pek çok özelliğini oturduğunuz yerden kontrol edebileceğiniz pek çok düğme bulunur. Örneğin en sık kullanılan bagaj açma düğmesi ve ayna ayar düğmesi bunların başında gelir. Dolayısıyla olası bir arıza durumu, aracınızın özelliklerinin kısıtlanmasına sebep olur. Aynı şey ayna kumanda düğmesi, merkezi kilit düğmesi ya da tavan lamba düğmesi için de geçerlidir. Aracınız içinde ihtiyaç duyacağınız ve firmamız üzerinden sipariş edebileceğiniz diğer düğmeler ise şunlardır: Kaput ikaz düğmesi, koltuk ısıtma düğmesi, ayna kumanda düğmesi, dikiz aynası düğmesi, cam rezistans düğmesi arka, flaşör (dörtlü) düğmesi ve kapı ışık düğmesi.

 

Cam Açma Kapama Düğmesi ve Diğer Düğme Modelleri,

 Aracınızın cam açma kapama düğmesi arıza yaptığı zaman bu ciddi bir sorun oluşturur. Çünkü hem aracın havalanması, hem de acil durumlarda camın açılabilmesi kolaylığı ortadan kalkmış olur. Aynı zamanda bu işlem manuel olarak da gerçekleştirilemeyeceği için ortaya pek çok sorun çıkar. İşte bu sorunların aşılabilmesi adında bu düğmelerin değişmesi gerekir. Eğer bu düğmeleri orjinaliyle değiştirirseniz, ileride de hiçbir sorun yaşamazsınız. Firmamız üzerinden ulaşabileceğiniz düğme marka ve modellerini şu şekilde listeleyebiliriz: BMW düğme, Chery düğme, Chevrolet düğme, Chrysler düğme, Citroen düğme, Dacia düğme, Daewoo düğme, Daihatsu düğme, Dodge düğme, Fiat düğme, Ford düğme, Honda düğme, Hyundai düğme, İnfiniti düğme, İsuzu düğme, İveco düğme, Jaguar düğme, Jeep düğme, Kia düğme, Lada düğme, Lancia düğme, Land Rover düğme, Lincoln düğme, Mazda düğme, Mercedes düğme, Mini düğme, Mitsubishi düğme, Nissan düğme, Opel düğme, Renault düğme, Peugeot düğme, Porsche düğme, Proton düğme, Range düğme, Renault düğme, Rover düğme, Saab düğme, Seat düğme, Skoda düğme, Smart düğme, Ssangyong düğme, Subaru düğme, Suzuki düğme, Tofaş düğme, Toyota düğme, Volkswagen düğme, Volvo düğme.

 

Far Düğmesi ve Diğer Düğme Modellerinin Fiyatları

 Gerek far düğmesi, gerekse de diğer düğme modellerini rahatlıkla ve en uygun fiyat imkanları ile firmamız üzerinden sipariş geçebilirsiniz. Söz konusu parçalar Türkiye’nin her noktasına gönderilmektedir. 

Oto Parça Seç