Oto Fren ve Geri Vites Müşürü

Oto Fren ve Geri Vites Müşürü Araç Yedek Parçaları

Oto Fren ve Geri Vites Müşürü
Fren sensörü, fren şalteri, fren lambası müşürü olarak da bilinen fren müşürünün görevi, frene basıldığını tespit etmektir. Sürücü frene bastığında, fren müşürü kontakları kapanır ve elektronik kontrol ünitesine frene basıldığı sinyali gönderilir. Fren müşüründeki arıza paralelinde frene basıldığını algılatmaz ve küçük bir müşür büyük problemlere neden olabilir.

Toplam Sayfa 170


OTO FREN VE GERİ VİTES MÜŞÜRÜ

 

Fren sensörü,  frene basıldığını tespit edip diğer donanımları durdurması ve ya da uyarı vermesini sağlayan önemli bir parçadır. Fren müşürü, frene basıldığında fren lambalarının yanmasını sağlamak, buna bağlı olarak hızlı sabitleyiciyi devre dışı bırakmak, yakıt akışını kesmek gibi bir takım işlevin yerine gelmesini sağlayan hayati bir cihazdır.

 

Geri vites müşürü, araç şoförü geri vitese taktığında trafikteki diğer sürücüler ve yayalar için uyarıcı olması adına geri vites lambalarını çalıştıran elektronik cihazdır. Uyarıcı olması trafikte arcınıza yakın bir noktada aracın ne yapacağının göstergesi olduğundan dolayı diğer trafik unsurlarının hareket planlamasına yardımcı olur.

 

Fren ve geri vites müşürü ne işe yarar?

Fren müşürü nedir? Sorusuna cevap olarak aracın durma eylemini gerçekleştirme anında aracın birçok noktasındaki işlevleri yerine getiren ciddi bir parçadır.

 

Geri vites müşürü, aracı geri vitese attığınızda yanan geri vites ışıklarının trafikteki diğer araç ve yayalar için uyarıcı bir unsurdur. Yayaların hareketlerinden diğer sürücülerin trafikteki akışını şekillendirmesini sağlar.

 

Fren ve geri vites müşürü fiyatları

Fren müşürü ve geri vites müşürü fiyatları, diğer tüm sektörlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün çeşidine göre ve satıcısına göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Buradaki önemli husus hem kaliteli malzemeden yapılmış fren müşürü ya da geri vites müşürü bulmak hem de uygun el fren imdat müşürü grubuna ulaşabilmektir. Tüm fren müşürü ve geri vites müşürü markalarını bulabileceğiniz ve bulduğunuz bu sigorta parçalarını en iyi ve en uygun fiyatlarla karşılaştırabileceğiniz en iyi nokta otopracasec.com dur. Örneğin pedal müşürü gibi parçaları otoparcasec.com’ da diğer sitelerden daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz ve güvenle kullanabilirsiniz.

 

Hemen fren ve geri vites müşürü satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. Fren müşürü çeşitleri ve geri vites müşürü ile ilgili kampanyalara otoparcase.com’ dan ulaşabilirsiniz. Fren müşürü fiyatı konusunda en uygun fiyat garantisi ve geri vites müşürü ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitedir. Fren müşürü esp, fren müşürü megane 2, pedal müşürü, fren imdat müşürü, gibi ürünlere en uygun fiyatlarla otoparcasec.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Fren müşürü değişimi ve geri vites müşürü değişimi nasıl yapılır?

Fren ve geri vites müşürü tamiri uzman kişiler tarafından yapılması gerekli olan bir çalışmadır. Fren müşürü arızası, punto fren müşürü arızası, focus fren müşürü arızası, tempra fren müşürü arızası, bora fren müşürü arızası, fren basınç sensörü arızası gibi çokça rastlanan arıza durumlarında yetkili servisler de ya da profesyonel yardım alınması gerekir.

Oto Parça Seç