Oto Müşür

Oto Müşür Araç Yedek Parçaları

Oto Müşür
Müşür, değişmesi beklenen bir değerin değiştiğini algılayıp (ısı, hareket, seviye, basınç vb.) ona göre bir işlemi başlatıp, değişimin eski haline gelmesiyle sonlandıran gereçtir.

Toplam Sayfa 448


OTO MÜŞÜR

 

Müşür,  araç içerisindeki bazı sistemlerin (ısı, hareket, seviye, basınç vb.) belirli değerler çerçevesi içinde olması gerekmektedir bu değerlerin değişmesi durumunda müşür algılayıp ona göre bir işlem başlatır ve bu işlem değerlerinin normale dönmesiyle birlikte eski haline gelmesiyle sonlanan süreci düzenleyen cihazdır.

 

Müşür ne işe yarar?

Müşür, araçlar için sistemsel aksaklık belirleyicisi ve uyarıcısıdır. Araç motorunun aşırı ısınmasını fark edip fanı açarak soğutan ve kapatılmasını sağlayan aparattır. Araç içerisinde oluşabilecek sorunların önceden fark edilmesini sağlayıp büyük sıkıntıların önüne geçmeyi sağlamaktadır. Aracın el freninin kaldırıldığında yanan lambanın yanmasını sağlar el freni indirildiğinde ise lambanın sönmesini sağlar. Bu ve bunun gibi araçta oluşan durumlarda kullanılan oto parçasıdır.

 

Müşür çeşitleri

·         Enjektör hararet müşürü

·         Fan müşürü

·         Hararet müşürü

·         Hararet müşürü şaltı

·         Isı müşürü

·         Radyatör müşürü

·         Sıcaklık müşürü

·         Yağ basınç müşürü

·         Mazot müşürü

 

Müşür alırken dikkat edilmesi gereken hususlar

·         Üretici firmanın markası

·         Fiyat karşılaştırması

·         Aracınızın markasına ve modeline uygunluğu

·         Bütçenize uygunluğu

 

Müşür fiyatları

Müşür fiyatları konusunda diğer tüm sektörlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün çeşidine göre ve satıcısına göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Buradaki önemli husus hem kaliteli malzemeden yapılmış müşür yardımcı malzemeleri bulmak hem de uygun oto müşürü grubuna ulaşabilmektir. Tüm müşür markalarını bulabileceğiniz ve bulduğunuz bu müşür parçalarını en iyi ve en uygun fiyatlarla karşılaştırabileceğiniz en iyi nokta otopracasec.com dur.

                                                   

Hemen müşür satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. Her çeşit oto müşürü ile ilgili kampanyalara otoparcase.com’ dan ulaşabilirsiniz. müşür ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitedir. enjektör hararet müşürü, fan müşürü, hararet müşürü, hararet müşürü şaltıIsı, ısı müşürü radyatör müşürü, sıcaklık müşürü, yağ basınç müşürü, mazot müşürü, gibi parçaları otoparcasec.com’ da diğer sitelerden daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz ve güvenle kullanabilirsiniz. Binlerce oto yedek parçayı aynı anda aynı noktada en uygun fiyatlara ve en kaliteli ürünlere ulaşabilmek günümüz dünyası için çok önemli bir avantajdır. Bu avantajı etkin bir biçimde kullanabileceğiniz tek adres otoparcasec.com’ dur.

 

Müşür değişimi nasıl yapılır?

Müşür değişimi gibi durumlarda en yakın yetkili servise gidilmelidir. Müşür arızası durumunda parçaların uzman kişiler tarafından değiştirilmesi gereklidir. Uzman olmayan kişiler dışında ya da yetkili servisler dışında kimse müşür değiştirmemelidir. Aracın sistemine bağlı olan bu parçanın yanlış değişimi araç ve sürücüsü için büyük sorunlara yol açabilir ve insan hayatına zarar gelebilir. 

Oto Parça Seç