Park Sensörü

Park Sensörü Araç Yedek Parçaları

Park Sensörü
Park sensörleri, park ederken engellerin sürücüsünü uyaracak şekilde tasarlanan yol araçları için yakınlık sensörleridir. Bu sistemler elektromanyetik veya ultrasonik sensörler olarak kullanılırlar. Son onyıllardaki araçlarda daha fazla önem verilmekte olup artık araçlara çok sayıda yerleştirilmektedir.

Toplam Sayfa 20


PARK SENSÖRÜ

 

Park sensörü, araç parkı esnasındaki çevrenizde bulanan etmenleri fark etmenizi sağlayan ve işimizi kolaylaştıran kullanışlı bir cihazdır. Elektromanyetik ve ultrasonik sensörler olarak kullanılmaktadır. Sağladığı kolaylıklar düşünüldüğünde tercih sebebi olması çok normaldir. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte fonksiyonelliği daha da artmıştır. Geri görüş kameralarıyla birlikte kameralı park sensörü olarak birbirlerini tamamlayan bir cihaza dönüşmüştür.

 

Park sensörü ne işe yarar?

Park sensörü, aracı park etme süreci içinde etrafta bulunan kaldırım, dupa, bariyer gibi unsurların mesafesini ölçerek uyarıda bulunan cihazdır. Bu uyarı sistemi park sürecini daha doğru ve kolay hale getirmek için kullanılmaktadır. Günümüzde artık neredeyse tüm araçlarda tercih edilmektedir.

 

Park sensörü alırken dikkat edilmesi gereken hususlar

·         Üretici firmanın markası

·         Fiyat karşılaştırması

·         Aracınızın markasına ve modeline uygunluğu

·         Bütçenize uygunluğu

 

Park sensörü fiyatları

Park sensörü fiyatları konusunda diğer tüm sektörlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün çeşidine göre ve satıcısına göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Buradaki önemli husus hem kaliteli malzemeden yapılmış park sensörü ya da kameralı park sensörü yardımcı malzemeleri bulmak hem de uygun araç park sensörü grubuna ulaşabilmektir. Tüm park sensörü kit markalarını bulabileceğiniz ve bulduğunuz bu sigorta parçalarını en iyi ve en uygun fiyatlarla karşılaştırabileceğiniz en iyi nokta otopracasec.com dur. Örneğin arka park sensörü, tampon park sensörü, ön park sensörü, gibi park sensörü fiyatları konusunda otoparcasec.com’ da diğer sitelerden daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz ve güvenle kullanabilirsiniz.

 

Hemen park sensörü satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. Her çeşit ile ilgili kampanyalara otoparcase.com’ dan ulaşabilirsiniz. Araç park sensörü fiyatı konusunda en uygun fiyat garantisi ve park kamerası sensörü ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitedir. Oto park sensörü, otomobil park sensörü, park sensörü gözü, beyaz park sensörü a101, park sensörü kameralı, park sensörü aynalı, park sensörü arka, park sensörü beyni, park sensörü buzzzer, gibi ürünlere en uygun fiyatlarla otoparcasec.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Yakıt hortumlarına brülör yakıt hortumu çeşitli sınıflandırmalar yapılmaktadır.

 

Park sensörü değişimi, montajı nasıl yapılır?

Park sensörü araba kullanımı açısından çok önemlidir.  Park sensörü arızası gibi durumlarda en yakın yetkili servise gidilmelidir ve arızası giderilmelidir. Park sensörü, problem yaşatmaya başladığı anda uzman kişilere başvurulmalı ve bu kişiler tarafından değiştirilmesi gerekli olan bir parçadır. Kesinlikle alanında uzman olmayan kişiler tarafından montaj ya da arıza tamiri yapılmamalıdır.

Oto Parça Seç