Paspas ve Bagaj Havuzu

Paspas ve Bagaj Havuzu Araç Yedek Parçaları

Paspas ve Bagaj Havuzu
Paspas, araçlarda, yer döşemesini temiz tutmak adına kullanılan ve yıkanabilir, kauçuk türevli malzemelere ve bagaj havuzu ise bagajdaki eşyaları bir araya getirip organize etmek amacı ile kullanılan ürünlere denir. Paspaslar ve bagaj havuzları, renklerine ve hammaddelerine göre çeşitlilik gösterirler.

Toplam Sayfa 1


OTO PASPAS

 

Oto Paspas nedir?

Oto paspaslar, araçların yer döşemelerini hem temiz tutmak için hem de uzun ömürlü olması için kullanılan kauçuk benzeri malzemeler ile yapılan aksesuardır. Bunların yanı sıra bagaj havuzları da kullanılmaktadır. Oto paspaslar günlük kullanımda sağladığı faydaları bagaj havuzları da sağlamaktadır bagajda taşınan malzemelerin bagaj döşemesine zarar vermemesi için koruyucu bir tabak görevi görmektedir.

 

Kolay temizlenmesi ve kolaylıkla kuruması, esnek olması paspasları tercih sebebi yapan bazı sebeplerden birkaçıdır. Araç döşemelerinin zor kuruması ve temizliğinin zorluğu insanları oto yer paspası ve bagaj havuzu almaya teşvik etmektedir.

 

Özel tasarımlarla çeşitli renk, tarz ve malzemelerde üretilen oto paspaslar ve bagaj havuzları kişisel zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre geniş bir yelpaze sunmaktadır.

 

Yağmurlu havalarda aracınızın döşemesini ıslanmasını ve kirlenmesini engellemek için paspas kullanımı gereklidir. Bunlar gibi coğrafi şartlar oto paspas ihtiyacında önemli rol oynamaktadır.

 

Ticari araçlar içinde iyi bir muhafaza görevi gören bagaj havuzları sıvı malzemeler taşırken aracın iç döşemesinin zarar görmesini engellemesi bakımından güzel bir muhafaza aracıdır.

 

Paspas çeşitleri ve tanımlamaları

· Kumaş paspas

· Kauçuk paspas

· Ön paspas

· Arka paspas

· Bagaj paspas

· Oto yer paspas

· Araba paspası

· Havuz paspası

 

Oto paspas fiyatları

Paspaslar ve bagaj havuzları kullanılan hammaddeye (kumaş paspas, kauçuk paspas gibi) markasına ve ürün çeşitlerine göre (ön paspas, arka paspas bagaj paspası)fiyat konusunda farklılıklar gösterebilir. Bu gibi durumlarda fiyat ve kalite performansı olarak doğru noktaya ulaşmak önemli bir konudur. Çeşitlilik ve bu çeşitliliklere ulaşma konusunda en uygun fiyatlarla birlikte, alıcıya sunabilmek önemli bir görevdir. Bu bağlamda otoparcasec.com tüm araba paspası ve havuz paspası ihtiyaçlarınıza uygun kaliteli ve ekonomik paspas ihtiyacınızı karşılayacak en doğru noktadır.

 

Paspas ve bagaj havuzu seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler

· Aracınızın markasına ve modeline uygun olması

· İhtiyacınıza göre paspas modeli belirlemek

· Bütçenizi belirlemek ve kaliteli ve ekonomik ürünler seçmek

· İhtiyaca göre materyal belirlemek

 

Hemen oto paspası ve bagaj havuzu satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. Oto paspaslarıyla alakalı tüm markalara ulaşabileceğiniz kampanyalardan haberdar olabileceğiniz en doğru adres otoparcasec.com dur. Sevdiğiniz paspas ve bagaj havuzu markalarını ve yeni paspas modelleri ile ilgili kampanyalara otoparcase.com’ dan ulaşabilirsiniz. Araba paspasları ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitesidir.

 

Paspas değişimi nasıl yapılır?

Oto yer paspasları satın alındıktan sonraki süreç profesyonel ekipler tarafından yerleştirilmesi gerekmeyen araç sahibinin kolaylıkla yerleştirebileceği bir şeydir. İhtiyacınıza ve kişisel zevklerinize göre belirleyip paspasınızı ya da bagaj paspasınızı aldıktan sonra kendiniz yerleştirip kullanabilirsiniz.

Oto Parça Seç