Polen Filtresi

Polen Filtresi Araç Yedek Parçaları

Polen Filtresi
Polen filtresi, klima sistemlerinin düzenlenmesini sağlar. Dışarıdan araç içine girmeye çalışan tozlar polen filtresi ile içeri girişi önlenir. Özellikle 2000 model ve üstü araçların tamamına yakınında ve kliması olan araçlarda polen filtresi bulunur.

Toplam Sayfa 385


POLEN FİLTRESİ

 

Polen Filtresi, Arabanızın havasının temiz kalması için mutlaka değiştirilmelidir. Aracınızın polen filtrelerini marka ve modeline uygun şekilde seçmek için Otoparcasec’i tercih edin.

 

Polen filtresi, klima sistemine sahip olan araçlarda dışarıdan içeriye doğru gelen havanın aracın içine ulaşmadan önce arındırılmasını sağlamak için kullanılmaktadır. Polen filtreleri, bu yöntem ile dışarıdan içeriye doğru gelen hava daha size ulaşmadan toz ve topraktan arındırılmış olur. Araç polen filtresi veya klima polen filtresi, kirli havanın araç içerisinde yayılmasının önüne geçtiğinden aracınızın havası temiz kalır. Böylece araç içerisinde temiz ve ferah bir havanın oluşmasını da sağlamış olursunuz.

 

En popüler polen filtreleri;

l  karbonlu polen filtresi

l  fluence polen filtresi

l  megane 2 polen filtresi

l  linea polen filtresi

l  fluence polen filtresi

l  clio 4 polen filtresi

l  nissan qashqai polen filtresi

l  fiorino polen filtresi

l  golf 7 polen filtresi

Ürünleridir. Bu polen filtrelerinin tamamı sitemizde ve depomuzda mevcuttur. Sitemiz üzerinden siparişinizi hemen verebilirsiniz.

 

Sağlığınız açısından önemli bir konuma sahip olan polen filtresini otoparcasec.com sitesi üzerinden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Böylelikle hem araç içerisinde kirli havadan arınır hem de daha temiz havanın aracınız içerisinde yayılmasını sağlarsınız. Oto kabin filtresi veya kabin filtresi olarak da kullanabileceğiniz polen filtreleri sağlığınız açısından çok önemli bir konuma sahiptir.

 

En Cazip Polen Filtresi Fiyatları

Oto polen filtresi fiyatları kalitesine, özelliklerine ve kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Daha ucuz ve uygun fiyata sahip polen filtresi fiyatları için siz de otoparcasec.com sitesini tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışına sahip olan firmamız müşterilerin memnuniyeti için kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Geniş müşteri ağına sahip olan firmamızı tercih etmeniz durumunda araçlarınızın verimi daha yüksek olacak siz de sağlığınızı tehlikeye atmamış olacaksınız. Klima filtresioto polen filtresi, polen filtresi veya otomobil polen filtresi gibi araç ihtiyaçlarınızın hepsini sitemiz üzerinden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Araçlarınızın verimli, sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını her zaman umut ediyor ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Polen Filtresi Ne Zaman Değiştirilmelidir?

Polen filtresinden en iyi biçimde yararlanmak için belli zaman aralıklarında değişilmesi gerekmektedir. Bunun için aracınızın kilometresini sürekli olarak takip etmenizde fayda var. 13.000 ile 15.000 kilometre seviyelerine ulaşıldığında aracınızın polen filtrelerinin değişilmesi gerekir. Böylece eski polen filtresinin üzerinde kalan pislikler temizlenerek yenisi takılmalıdır. Bu şekilde temiz havanın daha iyi sağlanması da gerçekleştirilir. 

Bu noktada kaliteli polen filtrelerine sahip olmanız sizi daha avantajlı kılacaktır. Firmamız üzerinden sipariş edeceğiniz polen filtrelerinin kalitesinden ve uygun fiyatlı olmasından yararlanarak araçlarınız içerisinde temiz havanın girişini sağlayabilirsiniz. Böylelikle, araba polen filtresi değişiminin sonrası aracınızı kullanırken sağlığınızı ve nefes rahatlığınızı da artıracağından emin olabilirsiniz.

Oto Parça Seç
Whatsapp Hattı
0530 667 37 32