Sis Farı

Sis Farı Araç Yedek Parçaları

Sis Farı
Sis farı, görüşün azaldığı sisli, yağmurlu hava koşullarında yol yüzeyini, şerit çizgilerini ve işaretleri daha iyi görmenizi sağlar. Kısa ya da uzun far ışıkları yağmur veya sisteki yoğunlaşma nedeni ile parlak yansımalar oluşturduğundan verimli bir aydınlatma sağlanamaz. Islak bir yol yüzeyi ışığın %85'ini yuttuğu için sis farı otomobilde yere daha yakın bir noktaya monte edilerek yüzey aydınlatmasının etkisi artırılmaktadır.

Toplam Sayfa 148


SİS FARI

 

Sis farı, hava şartlarına bağlı durumlarda ihtiyaç duyulan farlardır. Hava şartlarına bağlı durumlardan kastedilen durumlar sis ve yoğun kar ve yağmur yağışı gibi olumsuz hava koşullarında yol yüzeyini şerit çizgilerini ve şerit yol işaretlerini görmemizi sağlayan bir araçtır.

 

Sis farları üretim şekli gereği ışığın %85’ni yuttuğu için otomobillerde yere daha yakın noktalara monte edilerek kullanılmaktadır. Uzun ve kısa farlar yağmur ve sisteki yoğunlaşma gereği işlevselliğini yitirmekte ve sis farlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Özelliklerine göre sis farları

· Sis farı mercekli

· Sis farı hella

· Beyaz sis farı

· Sis farı yuvarlak

· Sis farı buz mavisi

· Sis farı dikdörtgen

· Sis farı deli mavi

· Sis farı angel

 

gibi sis farı çeşitleri mevcuttur.

 

Sis farı seçimi yaparken

Sis farı seçimi yaparken daha önceden denenmiş bilinen ve kalitesiyle kendini ispatlamış markaların tercih edilmesi önemlidir. Çünkü sis farı olumsuz hava şartlarında kullanmak için çok önemlidir. Sis farlarında kullanılan malzemeye bağlı yüzeylerindeki matlaşmalar sis farının ışık kalitesini etkilemektedir bunun için kalitesini kanıtlamış markaları tercih etmeniz sağlıklı olacaktır. Sis farı satın alırken seçeneğinizin çokluğu, fiyat ve kalite performansı arasındaki ilişkiyi görmenizi ve bütçenize uygun kaliteli ürünler almanızı sağlamada yardımcı olacaktır.

 

Sis farı fiyatları

Sis farı, diğer tüm sektörlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün çeşidine göre ve satıcısına göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Örneğin sis farları kişinin talebi gereği istediği özelliklerde satın alınır. Buradaki önemli husus hem kaliteli malzemeden yapılmış sis farı bulmak hem de uygun sis farı fiyatına ulaşabilmektir. Örneğin sis farı başka bir internet sitesinde pahalıyken otoparcasec.com’da ekonomik bir fiyata satın alabilirsiniz.

 

Hemen sis farı satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. İstediğiniz sis farı markalarını ve sis farı ile ilgili kampanyalara otoparcase.com’ dan ulaşabilirsiniz. Sis farı fiyatları konusunda en uygun fiyat garantisi ve sis farı ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitedir. Belirli markalı araçlar için özel üretilen farlar vardır bunlar, sis farı corolla, sis farı doğan, golf4 sis farı, sis farı clio, sis farı bora, jetta sis farı, sis farı doblo gibi sis farı  çeşitlerini uygun fiyatlarla otoparcasec.com dan temin edebilirsiniz.

 

Sis farı montajı nasıl yapılır?

Sis farı montajı uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Araç elektriğine ve elektronik sisteme bağlı olacağından dolayı ciddi bir işlemdir bu işlemi kesinlikle alanında profesyonel kişilerin yapması gerekmektedir. Uzman olmayan kişiler tarafından sis farı montajı yapılması sakıncalıdır.

Oto Parça Seç