Stop Lambası

Stop Lambası Araç Yedek Parçaları

Stop Lambası
Stop lambası, arabanın fren yapması durumunda arkadaki araca uyarı görevi gören, geri vites ışığı ve sinyallerin bulunduğu aydınlatma ürünleridir. Günümüzde daha çok led teknolojisine doğru evrilen stop lambalarının halojen ve xenon çeşitleri de vardır. Stop lambaları genelde beyaz geri vites lambalarını ve sinyal lambalarını da içinde barındırırlar.

Toplam Sayfa 191


Stop Lambası

Aracınız için en iyi Stop Lambası, İkaz Lambası ve Fren Lambası ürünlerini Otoparcasec.com'da keşfedin.

Stop lambası, her aracın arka kısmında bulunan fren pedalına bağlı bir ikaz lambasıdır. Aracınızın fren yapması halinde arkanızdaki araç sahibine uyarı yollama görevini yerine getiren uyarı lambasıdır. Bu ışık sayesinde olası kazalar önlenirken aynı zamanda arkadaki aracın nasıl hareket etmesi gerektiği de belirtilmekte ve kontrol sağlanmaktadır. Araçlarda bulunan led stop lambasının fren pedalına dokunulduğunda doğru şekilde çalışması da hayati bir öneme sahiptir.

Stop Lambası Fiyatları Nasıldır?

Stop lambası fiyatları, seçtiğiniz stop lambasının markasına ve kalitesine göre değişim göstermektedir. Yüksek fiyatlı stop lambalarının yanı sıra her bütçeye uyum sağlayabilecek stop lambaları da satışa sunulmaktadır. Otoparcasec.com olarak sizlere her açıdan uyum sağlayabilecek stop lambalarının satışını gerçekleştirmekteyiz. Firmamıza ulaşarak detaylı ve teknik bilgi sahibi olabilir yüzlerce orijinal parça hakkında sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Stop lambası ürünleri ve geniş ürün çeşidi kapsamında stop lambası modellerine sahip olan otoparcasec.com sizlere en uygun fiyatlarla orijinal fren lambası temin eder. Stop farı satışı ve montajı hizmetimizin memnuniyet garantisini siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde verdiğimize emin olabilirsiniz.

Stop Lambası Çeşitleri Nelerdir?

 • Arka stop lambası

  Arka tampon stop lambası

  Led stop lambası

  Arka fren lambası

  Komple arka far stop lambası

  Şekilli yanıp sönen ikaz lambaları

  Tepe stop lambası

vb. stop lambası çeşitleri mevcuttur. Pek çok stop lambası çeşidi bulunmakta ve bu stop lambalarının farklı araçlarda kullanımı yapılmaktadır. Aracınızın pek çok yerinde uyarı ışığı olarak yer alan stop lambalarının çalıştığından emin olmak ve kaliteli stop lambalarını tercih etmeniz son derece önemlidir. Otoparcasec.com yardımı ile bozulan, hasar gören stop lambalarınızın yerine yeni tercih ettiğiniz stop lambasına en uygun fiyatlar ile ulaşmanız mümkündür.

Fren İkaz Farları Neden Orijinal Satılır?

Tepe stop farı, LED stop farı, arka tampon stop farı, arka fren stop farı fark etmeksizin her ürünümüz orijinal olmakla beraber son derece kaliteli ürünlerdir. Otoparcasec.com aracılığı ile tercih edeceğiniz her ürün sizlere orijinal olarak teslim edilmektedir. Araçlarda can güvenliğinizi tehlikeye atacak hiçbir ürünü firmamız sizlere sunmamaktadır ve bunun garantisini siz değerli müşterilerimize kesin olarak vermekteyiz. Güler yüzlü ekibimiz sizlere iyi bir hizmet verebilmek için son derece titiz çalışmakta ve en iyi stop lambası ürünlerini sizlerin kullanımına sunmaktadır.

Oto Parça Seç