Yakıt Depo ve Radyatör Kapağı

Yakıt Depo ve Radyatör Kapağı Araç Yedek Parçaları

Yakıt Depo ve Radyatör Kapağı
Aracın yakıt deposuna giden kanalın kapağına yakıt depo kapağı denir.

Toplam Sayfa 69


YAKIT DEPO KAPAĞI

 

Depo Kapağı Nasıl Seçilir?

Depo kapağı seçiminde aracınızın depo kapağı yerine göre seçim yapmanız gerekir. Benzin depo kapağı büyüklükleri ve şekilleri her araçta farklı dizayn edilmiştir. Bu nedenle ürün seçimlerinizde yakıt depo kapağı yerinizin ölçüsünü alarak ürün seçebilirsiniz. Satın alınacak ürünlerin güvenli markalar olması ve anahtarlı olması tercih edilmelidir. Anahtarlı depo kapağı güvenlik açısından diğer çeşitlere göre daha emniyetli ürün gruplarındandır.

 

Otoparcasec.com adresimizden satın alacağınız tüm ürünler firmamızın garantisi altında sizlere gönderilmektedir. Satın alma işlemleri sonrasında memnun kalmama ya da iade etmek istediğinizde ürün değişimi seçeneğimiz her daim mevcuttur.

 

Depo Şamandırası Nasıl Tamir Edilir?

Depo şamandırası, depodaki yakıt miktarını gösteren parçadır. Zamanla şamandıra kapağı ve depo şamandırasında arızalar oluşabilmektedir. Bunu yakıt göstergesindeki tutukluktan ve hatalı gösterimden anlayabiliriz. Böyle bir durumda yetkili servise giderek uzman kişiler tarafından sorunun kaynağı tespit edilmelidir. Yaşanan soruna göre yakıt şamandırası tamiratı ya da değişimi gerekebilir.

 

Şamandıra değişimlerini set halinde bütün parçalarıyla yapmak gerekmektedir. Web sitemizde satımı bulunan şamandıra setleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak hazırlanmıştır. Acil ihtiyaçlarınız için hızlı teslimat güvencesiyle ürünlerimizi en çabuk şekilde gönderim sağlamaktayız.

 

Yedek Su Depo Kapağı Fiyatları Uygun Mudur?

Yedek su depo kapağı, su fıskiye depo kapağı, genleşme kavanozu kapağı da dâhil olan tüm ürünlerimiz en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin tamamını kredi kartınızla taksitli ya da peşin olarak satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz garanti kapsamında sizlere gönderilmektedir.

Oto Parça Seç