Yedek Su Deposu

Yedek Su Deposu Araç Yedek Parçaları

Yedek Su Deposu
Genleşme kabı, su soğutmalı bir motorun soğutma sistemi; motorun su kanalları, termostat, su pompası, radyatör ve kapağı, elektrikli veya kayışlı fan, hortumlar, kalorifer radyatörü ve genleşme kavanozundan oluşur.

Toplam Sayfa 105


GENLEŞME KABI

 

Genleşme kabı, araçların tesisat sistemlerindeki basınç kontrolünü ve su desteğini sağlayan tesisat ekipmanıdır.

 

Genleşme kabı ne işe yarar?

Genleşme kabı, araç sistemi içinde motor soğutma suyunun doldurulduğu genleşmeye dayanıklı plastik malzemeden yapılmış küçük boyutlu bir su tankıdır. Araç motorunun ısınmasına bağlı olarak soğutma işlemi için gerekli suyu barındıran depodur. Düzenli olarak kontrol edilmesi gereklidir. Eğer düzenli kontrol edilmezse motorun hararet yapma olasılığı yüksektir.

 

Genleşme kabı, su soğutmalı bir motorun soğutma sistemi; motorun su kanalları, termostat, su pompası, radyatör ve kapağı, elektrikli veya kayışlı fan, hortumlar, kalorifer radyatörü ve genleşme kavanozundan oluşur.

 

Genleşme kabı alırken dikkat edilmesi gereken hususlar

· Üretici firmanın markası

· Fiyat karşılaştırması

· Aracınızın markasına ve modeline uygunluğu

· Bütçenize uygunluğu

 

Genleşme tankı fiyatları

Genleşme tankı fiyatı konusunda diğer tüm sektörlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün çeşidine göre ve satıcısına göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Buradaki önemli husus hem kaliteli malzemeden yapılmış genleşme tankı hem de araç su deposu konusunda uygun ekonomik radyatör yedek su depo fiyatı grubuna ulaşabilmektir. Genleşme tankı fiyatı konusunda ve araç su deposu fiyatı, direksiyon yağ deposu fiyatı, hidrolik depo fiyatı, radyatör su depo fiyatı, silecek suyu depo fiyatı, yedek su depo fiyatı, silecek suyu depo fiyatı en iyi fiyat ve en kaliteli ürün satın alabileceğiniz tek adres otoparcasec.com sitesidir.

 

Hemen genleşme tankı satın al

Oto yedek parça sektöründe en önemli tedarikçi olma yolunda önemli bir konuma sahip otoparcasec.com müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta ve kaliteli ürün temini konusunda titizlikle davranmaktadır. Her çeşit genleşme kabı ile ilgili kampanyalara otoparcase.com’ dan ulaşabilirsiniz. Genleşme tankı ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz otoparcasec.com, en iyi fiyat en kısa sürede teslimat, satış sonrası hizmet, aracınıza uygun parça bulunması, kuvvetli iletişim gibi temel prensiplerin üzerine kurulu bir web sitedir. Direksiyon yağ deposu,hidrolik deposu,radyatör su deposu,silecek suyu deposu,yedek su deposu,silecek suyu deposu,radyatör yedek su deposu, gibi ürünlerien iyi ve en uygun fiyatlarla karşılaştırabileceğiniz en iyi nokta otopracasec.com dur. Binlerce oto yedek parçayı aynı anda aynı noktada en uygun fiyatlara ve en kaliteli ürünlere ulaşabilmek günümüz dünyası için çok önemli bir avantajdır. Bu avantajı etkin bir biçimde kullanabileceğiniz tek adres otoparcasec.com’ dur.

 

Genleşme kabı arızası

Genleşme kabı arızası durumunda parçaların uzman kişiler tarafından değiştirilmesi gereklidir. Otomotiv parçaları gene olarak karmaşık ve teknik detaylı parçalardır bu sebepten dolayı bu parçaların arızalanması durumunda değiştirme işlemleri profesyonel kişilerce yapılması doğru olacaktır. Genleşme tankı su kontrolü sonrasında biten ya da azalan suyu araç sahibi de değiştirebilir bunda bir sakınca ve sorun yoktur.

Oto Parça Seç